Menu
košík
0
cz
CZK
kategorie

Náš příběh

Začali jsme v roce 2006 jako malé výzkumné oddělení společnosti Svoboda a syn, s.r.o. Ze začátku jsme se věnovali výzkumu technologie využití druhotných surovin. Ano, začali jsme s ekologickým přístupem :). Elektrárenský popílek byl na denním pořádku, takže není překvapením, že jsme se brzy začali zajímat i o samotnou technologii betonu. Pečlivě jsme zkoumali jednotlivé aspekty a vyvíjeli mnoho vlastních receptur. Dnes můžeme s hrdostí říci, že rozumíme betonu všech druhů, bez ohledu na barvu, pevnost, konzistenci nebo složitost provedení. Věříme, že zvládneme realizovat jakýkoliv, i ten nejšílenější nápad, který nám předloží naši zákazníci.

 

V současnosti směřujeme třemi hlavními směry. "By concrete side of life" se zaměřuje na výrobu malých sériových výrobků pro interiér a exteriér. Hlavním cílem je udělat radost majitelům našich výrobků. Jak naše výrobky zapadnou do vašeho bytu nebo zahrady, závisí na vaší představivosti. Inspirovat se můžete na našich Instagram stránkách. Budeme rádi, když i vy inspirujete nás.

 

Naše betonové jádro, Concrete side of life, se zabývá výrobou kuchyňských desek, stolů, umyvadel, lavic, posezení, městského mobiliáře a dalších převážně zakázkových výrobků. Máme za sebou mnoho úspěšných projektů a spolupracujeme s designéry a architekty po celé České republice. Jsme tím pravým partnerem pro vaše betonové nápady.

Dalším aktuálním projektem jsou naše Designové sklepy. Už jste někdy snili o vlastnictví malého domku na kopci jako v pohádce? Nebo o stylovém wellness nebo vinném sklepě? Ano, neváhejte se podívat, možná se vám budou líbit stejně jako nám.

X

Tento e-shop využívá cookies a bez jejich použití není schopen fungovat.

SOUHLASÍM
NESOUHLASÍM